Volleyball – Kamparkiv
Lørdag 05.01.2019 | ||||||
16:00 | Landslag - Tiblisi | Georgia - Norge Landslag Tiblisi () | ||||
Søndag 18.11.2018 | ||||||
16:00 | NM Kvart - Alcoahallen | Farsund - Randaberg NM Kvart Alcoahallen () | ||||
16:00 | NM Kvart - Førdehuset | Førde - TIF Viking NM Kvart Førdehuset () | ||||
13:30 | NM Kvart - Førdehuset | Førde - BK Tromsø NM Kvart Førdehuset () | ||||
10:00 | NM Kvart - Honndalshallen | KFUM Volda - Randaberg NM Kvart Honndalshallen () | ||||
Lørdag 17.11.2018 | ||||||
19:30 | NM Kvart - Kringsjåhallen | Koll - TIF Viking NM Kvart Kringsjåhallen () | ||||
17:00 | NM Kvart - Voldahallen | KFUM Volda Volley - Randaberg NM Kvart Voldahallen () | ||||
17:00 | NM Kvart - Randaberghallen | Randaberg - KFUM Volda NM Kvart Randaberghallen () | ||||
15:30 | NM Kvart - Sjettenhallen | Spirit Lørenskog - NTNUI NM Kvart Sjettenhallen () | ||||
13:00 | NM Kvart - Dragvollhallen | NTNUI - Oslo Volley NM Kvart Dragvollhallen () | ||||
Søndag 11.11.2018 | ||||||
12:00 | 1. divisjon - Volda | KFUM Volda Volley - TIF VIking 2 1. divisjon Volda () | ||||
Lørdag 10.11.2018 | ||||||
18:30 | NM Kvart - Tromsøhallen | BK Tromsø - KSK NM Kvart Tromsøhallen () | ||||
16:00 | NM Kvart - Tromsøhallen | BK Tromsø - Førde VBK NM Kvart Tromsøhallen () | ||||
15:00 | NM Kvart - Stemmemyren | TIF Viking - Førde VBK NM Kvart Stemmemyren () | ||||
14:00 | NM Kvart - Dragvollhallen | NTNUI - Spirit Lørenskog NM Kvart Dragvollhallen () | ||||
14:00 | NM Kvart - Randaberghallen | Randaberg - Farsund NM Kvart Randaberghallen () | ||||
13:00 | NM Kvart - Stemmemyren | TIF Viking - Koll NM Kvart Stemmemyren () | ||||
12:00 | NM Kvart - Nydalen | Oslo Volley - NTNUI NM Kvart Nydalen () | ||||
Søndag 04.11.2018 | ||||||
12:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | NTNUI - Førde VBK 2 3-0 1. divisjon Dragvollhallen () | 3-0 | |||
Søndag 28.10.2018 | ||||||
16:00 | NM 1/8 - Trivselshagen | Breimsbygda - Førde VBK NM 1/8 Trivselshagen () | ||||
12:00 | 1. divisjon - Førdehuset | Førde 2 - Bergkameratene 1. divisjon Førdehuset () | ||||
Tirsdag 09.10.2018 | ||||||
19:00 | CL - Sotra Arena | TIF Viking - Chaumont CL Sotra Arena () | ||||
Lørdag 25.08.2018 | ||||||
18:00 | Landslag - | EM Kvalik: Norge - Montenegro Landslag () | ||||
15:00 | Landslag - | EM Kvalik: Norge - Spania Landslag () | ||||
Onsdag 22.08.2018 | ||||||
20:30 | Landslag - | EM Kvalik: Spania - Norge Landslag () | ||||
20:15 | Landslag - | EM Kvalik: Montenegro - Norge Landslag () | ||||
Lørdag 18.08.2018 | ||||||
18:00 | Landslag - | EM Kvalik: Norge - Georgia Landslag () | ||||
15:00 | Landslag - | EM Kvalik: Norge - Hellas Landslag () | ||||
Onsdag 15.08.2018 | ||||||
17:00 | Landslag - | EM Kvalik: Hviterussland - Norge Landslag () | ||||
15:00 | Landslag - | EM Kvalik: Ukraina - Norge Landslag () | ||||
Søndag 29.04.2018 | ||||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | SLUTTSPILLFINALE: Viking - Førde Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
Søndag 22.04.2018 | ||||||
16:40 | Mizunoligaen - Gaularhallen | SLUTTSPILLFINALE: Førde - Viking Mizunoligaen Gaularhallen () | ||||
13:40 | Mizunoligaen - Gaularhallen | SLUTTSPILLFINALE: Førde - ToppVolley Mizunoligaen Gaularhallen () | ||||
Lørdag 21.04.2018 | ||||||
15:40 | Mizunoligaen - Gaularhallen | SLUTTSPILLFINALE: ToppVolley - Førde Mizunoligaen Gaularhallen () | ||||
Søndag 15.04.2018 | ||||||
14:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | SLUTTSPILL: Førde - Koll Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
12:30 | Mizunoligaen - Suldalshallen | SLUTTSPILL: TVN - Oslo Volley Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
Lørdag 14.04.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Tromsøhallen | SLUTTSPILL: BK Tromsø - Førde Mizunoligaen Tromsøhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Naustdalshallen | SLUTTSPILL: Koll - Førde Mizunoligaen Naustdalshallen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | SLUTTSPILL: Oslo Volley - TVN Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | SLUTTSPILL: TIF Viking - Randaberg Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
Søndag 08.04.2018 | ||||||
15:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | Ranking 3 finale: OSI - TIF Viking 2 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
14:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | Ranking 3 finale: Lierne - Skjetten 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
10:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | RANKING 3 - Bane 1 og 2 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
Lørdag 07.04.2018 | ||||||
18:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | SLUTTSPILL: Førde - BK Tromsø Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Randaberghallen | SLUTTSPILL: Randaberg - TIF Viking Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
10:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | RANKING 3 - Bane 1 og 2 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
Søndag 18.03.2018 | ||||||
13:30 | Mizunoligaen - Førdehuset | SLUTTSPILL: Førde - Stod Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
13:30 | Mizunoligaen - Randaberghallen | SLUTTSPILL: Randaberg - Koll Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | SLUTTSPILL: Koll - NTNUI Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
12:00 | Mizunoligaen - Nydalen | SLUTTSPILL: Oslo Volley - Randaberg Mizunoligaen Nydalen () | ||||
10:15 | U17 - Førdehuset | NM - Finaler U17 Førdehuset () | ||||
Lørdag 17.03.2018 | ||||||
18:30 | Mizunoligaen - Førdehuset | SLUTTSPILL: Stod - TVN Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
17:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | SLUTTSPILL: NTNUI - OSI Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Randaberghallen | SLUTTSPILL: Koll - NTNUI Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Nydalen | SLUTTSPILL: Randaberg - TIF Viking Mizunoligaen Nydalen () | ||||
09:00 | U17 - Førdehuset | NM - Bane 1&2 U17 Førdehuset () | ||||
09:00 | U17 - Førdehuset | NM - Bane 5 U17 Førdehuset () | ||||
09:00 | U17 - Førdehuset | NM - Bane 8 U17 Førdehuset () | ||||
Fredag 16.03.2018 | ||||||
20:30 | Mizunoligaen - Førdehuset | SLUTTSPILL: Førde - TVN Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
20:30 | Mizunoligaen - Nydalen | SLUTTSPILL: Oslo Volley - TIF Viking Mizunoligaen Nydalen () | ||||
19:30 | Mizunoligaen - Randaberghallen | SLUTTSPILL: Randaberg - NTNUI Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
19:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | SLUTTSPILL: Koll - OSI Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
12:00 | U17 - Førdehuset | NM - Bane 1&2 U17 Førdehuset () | ||||
12:00 | U17 - Førdehuset | NM - Bane 5 U17 Førdehuset () | ||||
12:00 | U17 - Førdehuset | NM - Bane 8 U17 Førdehuset () | ||||
Søndag 11.03.2018 | ||||||
14:30 | U19 - Stavanger Idrettshall | FINALE: Dristug - Sandnes VBK U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
13:00 | U19 - Stavanger Idrettshall | FINALE: KSK - Sandnes VBK U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
09:00 | U19 - Stavanger Idrettshall | NM Dag 3 - Bane 3 U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
09:00 | U19 - Stavanger Idrettshall | NM Dag 3 - Bane 5 U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
Lørdag 10.03.2018 | ||||||
09:00 | U19 - Stavanger Idrettshall | NM Dag 2 - Bane 3 U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
09:00 | U19 - Stavanger Idrettshall | NM Dag 2 - Bane 5 U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
Fredag 09.03.2018 | ||||||
12:00 | U19 - Stavanger Idrettshall | NM Dag 1 - Bane 3 U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
12:00 | U19 - Stavanger Idrettshall | NM Dag 1 - Bane 5 U19 Stavanger Idrettshall () | ||||
Søndag 04.03.2018 | ||||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - TVN Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
13:30 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - BK Tromsø Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
10:30 | 1. divisjon - Førdehuset | Førde 2 - Vestli 1. divisjon Førdehuset () | ||||
Lørdag 03.03.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - Oslo Volley Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - OSI Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - BK Tromsø Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - TVN Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | Koll - TVN Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
13:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | NTNUI 2 - Molde 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Steinkjerhallen | Stod - NTNUI Mizunoligaen Steinkjerhallen () | ||||
12:00 | 1. divisjon - Førdehuset | Førde 2 - Sotra 1. divisjon Førdehuset () | ||||
12:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | Koll - Randaberg Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
Søndag 25.02.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Nydalen | Oslo Volley - OSI Mizunoligaen Nydalen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Randaberghallen | Randaberg - TVN Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - TIF Viking Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Randaberghallen | Randaberg - TVN Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
12:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | NTNUI 2 - Polonia Oslo 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
Lørdag 24.02.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Tromsøhallen | BK Tromsø - TVN Mizunoligaen Tromsøhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | Koll - Stod Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
13:30 | Mizunoligaen - Domus Athletica | OSI - TIF Viking Mizunoligaen Domus Athletica () | ||||
Søndag 18.02.2018 | ||||||
17:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - Randaberg Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Nydalen | Oslo Volley - NTNUI Mizunoligaen Nydalen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - Randaberg Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
Lørdag 17.02.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Tromsøhallen | BK Tromsø - NTNUI Mizunoligaen Tromsøhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - Randaberg Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | Koll - NTNUI Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - Randaberg Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
Fredag 16.02.2018 | ||||||
19:00 | 1. divisjon - Førdehuset | Førde 2 - Viking 2 1. divisjon Førdehuset () | ||||
Søndag 11.02.2018 | ||||||
16:30 | Mizunoligaen - Randaberghallen | Randaberg - NTNUI Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Randaberghallen | Randaberg - OSI Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
Lørdag 10.02.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Gyllenborghallen | BK Tromsø - Stod Mizunoligaen Gyllenborghallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - OSI Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - Førde Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
13:30 | 1. divisjon - Gyldenborghallen, Tromsø | BK Tromsø - OSI 2 1. divisjon Gyldenborghallen, Tromsø () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - Førde Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - NTNUI Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
Søndag 04.02.2018 | ||||||
17:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - Stod Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | Koll - TVN Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - OSI Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | Koll - Randaberg Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
11:30 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | TVN - NTNUI Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
Lørdag 03.02.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Tromsøhallen | BK Tromsø - Randaberg Mizunoligaen Tromsøhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Gaularhallen | Førde - Stod Mizunoligaen Gaularhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - TVN Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Nydalen | Oslo Volley - Randaberg Mizunoligaen Nydalen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Gaularhallen | Førde - OSI Mizunoligaen Gaularhallen () | ||||
13:30 | 1. divisjon - Tromsøhallen | BK Tromsø - Lierne 1. divisjon Tromsøhallen () | ||||
11:30 | 1. divisjon - Gaularhallen | Førde - OSI 1. divisjon Gaularhallen () | ||||
Søndag 28.01.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - Koll Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Nydalen | Oslo Volley - Koll Mizunoligaen Nydalen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - TVN Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
14:30 | NCC - Sotra Arena | TIF Viking (NOR) - Marienlyst (DK) NCC Sotra Arena () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - Randaberg Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
12:00 | NCC - Sotra Arena | BK Tromsø (NOR) - Randaberg (NOR) NCC Sotra Arena () | ||||
09:00 | MVGS - Kristiansand | Dag 3 - Finaler MVGS MVGS Kristiansand () | ||||
Lørdag 27.01.2018 | ||||||
17:30 | NCC - Sotra Arena | TIF Viking (NOR) - Randaberg (NOR) NCC Sotra Arena () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - TVN Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Stodhallen | Stod - Koll Mizunoligaen Stodhallen () | ||||
15:00 | NCC - Sotra Arena | BK Tromsø (NOR) - Marienlyst (DK) NCC Sotra Arena () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Domus Athletica | OSI - Randaberg Mizunoligaen Domus Athletica () | ||||
11:00 | 1. divisjon - Domus Athletica | OSI - Bergkameratene 1. divisjon Domus Athletica () | ||||
09:00 | MVGS - Kristiansand | Dag 2 - MVGS MVGS Kristiansand () | ||||
Fredag 26.01.2018 | ||||||
19:30 | NCC - Sotra Arena | TIF Viking (NOR) - Marienlyst (DK) NCC Sotra Arena () | ||||
17:00 | NCC - Sotra Arena | BK Tromsø (NOR) - Randaberg (NOR) NCC Sotra Arena () | ||||
13:00 | MVGS - Kristiansand | Dag 1 - MVGS MVGS Kristiansand () | ||||
Søndag 21.01.2018 | ||||||
15:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - Koll Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
14:30 | NCC - Brøndby | Brøndby (DEN) - Førde VBK (NOR) NCC Brøndby () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - Randaberg Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
12:00 | NCC - Brøndby | Holte IF (DEN) - Oslo Volley (NOR) NCC Brøndby () | ||||
Lørdag 20.01.2018 | ||||||
17:00 | NCC - Brøndby | Oslo Volley (NOR) - Førde VBK (NOR) NCC Brøndby () | ||||
16:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | NTNUI 2 - Blindheim 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Tromsøhallen | BK Tromsø - Koll Mizunoligaen Tromsøhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Stodhallen | Stod - Randaberg Mizunoligaen Stodhallen () | ||||
14:30 | NCC - Brøndby | Brøndby (DEN) - Holte IF (DEN) NCC Brøndby () | ||||
13:30 | 1. divisjon - Tromsøhallen | BK Tromsø - Skjetten 1. divisjon Tromsøhallen () | ||||
09:00 | Mizunoligaen - Domus Athletica | OSI - Koll Mizunoligaen Domus Athletica () | ||||
Fredag 19.01.2018 | ||||||
20:00 | NCC - Brøndby | Oslo Volley (NOR) - Holte IF (DEN) NCC Brøndby () | ||||
17:30 | NCC - Brøndby | Brøndby (DEN) - Førde VBK (NOR) NCC Brøndby () | ||||
Søndag 14.01.2018 | ||||||
10:00 | U16 - | Regionslag NM - U16 U16 () | ||||
Lørdag 13.01.2018 | ||||||
16:30 | NM Finale - Ekeberghallen | TIF Viking - BK Tromsø 3-1 NM Finale Ekeberghallen () | 3-1 | |||
13:30 | NM Finale - Ekeberghallen | Oslo Volley - Førde 1-3 NM Finale Ekeberghallen () | 1-3 | |||
Fredag 12.01.2018 | ||||||
17:15 | U16 - Ekeberghallen | Nord - Øst U16 Ekeberghallen () | ||||
Søndag 07.01.2018 | ||||||
16:30 | Mizunoligaen - Randaberghallen | Randaberg - Førde Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Randaberghallen | Randaberg - Førde Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - TIF Viking Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
12:00 | Mizunoligaen - Kringsjåhallen | Koll - TIF Viking Mizunoligaen Kringsjåhallen () | ||||
Lørdag 06.01.2018 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Nydalen | Oslo Volley - TIF Viking Mizunoligaen Nydalen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Stodhallen | Stod - TIF Viking Mizunoligaen Stodhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - Førde Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - Førde Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
Søndag 17.12.2017 | ||||||
17:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - Koll Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
16:30 | Mizunoligaen - Randaberg | Randaberg - BK Tromsø Mizunoligaen Randaberg () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - Stod Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Stemmemyren | TIF Viking - Koll Mizunoligaen Stemmemyren () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Randaberghallen | Randaberg - Oslo Volley Mizunoligaen Randaberghallen () | ||||
13:00 | 1. divisjon - Dragvollhallen | NTNUI 2 - Farsund 1. divisjon Dragvollhallen () | ||||
Lørdag 16.12.2017 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - Koll Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - Oslo Volley Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - Koll Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
13:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - BK Tromsø Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
12:00 | 1. divisjon - Førdehuset | Førde - Bergkameratene 1. divisjon Førdehuset () | ||||
Søndag 10.12.2017 | ||||||
12:15 | NM Semi - Gimlehallen | KSK - Førde NM Semi Gimlehallen () | ||||
Lørdag 09.12.2017 | ||||||
17:00 | NM Semi - Stemmemyren | TIF Viking - Førde NM Semi Stemmemyren () | ||||
16:00 | NM Semi - Tromsøhallen | BK Tromsø - Randaberg NM Semi Tromsøhallen () | ||||
13:00 | NM Semi - Kringsjåhallen | Koll - Oslo Volley NM Semi Kringsjåhallen () | ||||
Søndag 03.12.2017 | ||||||
11:00 | 1. divisjon - Liernehallen | Lierne - TSI 1. divisjon Liernehallen () | ||||
Lørdag 02.12.2017 | ||||||
18:30 | NM Semi - Førdehuset | Førde - KSK NM Semi Førdehuset () | ||||
16:00 | NM Semi - Førdehuset | Førde - TIF Viking NM Semi Førdehuset () | ||||
14:00 | NM Semi - Randaberghallen | Randaberg - BK Tromsø NM Semi Randaberghallen () | ||||
13:00 | NM Semi - Nydalen | Oslo Volley - Koll NM Semi Nydalen () | ||||
Søndag 26.11.2017 | ||||||
16:30 | Mizunoligaen - Ynglingehallen | Randaberg - Koll Mizunoligaen Ynglingehallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - TIF Viking Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - BK Tromsø Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Førdehuset | Førde - TIF Viking Mizunoligaen Førdehuset () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Ynglingehallen | Randaberg - Koll Mizunoligaen Ynglingehallen () | ||||
12:00 | Mizunoligaen - Domus Athletica | OSI - Oslo Volley Mizunoligaen Domus Athletica () | ||||
Lørdag 25.11.2017 | ||||||
16:00 | Mizunoligaen - Stodhallen | Stod - BK Tromsø Mizunoligaen Stodhallen () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - Koll Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - Oslo Volley Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
13:30 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - Koll Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
Søndag 19.11.2017 | ||||||
16:30 | NM Kvart - Randaberghallen | Randaberg - Førde NM Kvart Randaberghallen () | ||||
16:00 | NM Kvart - Åmlihallen | Dristug - TIF Viking NM Kvart Åmlihallen () | ||||
15:30 | NM Kvart - Tromsøhallen | BK Tromsø - Stod NM Kvart Tromsøhallen () | ||||
14:00 | NM Kvart - Randaberghallen | Randaberg - NTNUI Volleyball NM Kvart Randaberghallen () | ||||
13:30 | NM Kvart - Åmlihallen | KSK - NTNUI NM Kvart Åmlihallen () | ||||
13:00 | NM Kvart - Tromsøhallen | BK Tromsø - Koll NM Kvart Tromsøhallen () | ||||
Lørdag 18.11.2017 | ||||||
17:00 | NM Kvart - Gaularhallen | Førde VBK - Koll IL NM Kvart Gaularhallen () | ||||
17:00 | NM Kvart - Randaberghallen | NTNUI - Randaberg NM Kvart Randaberghallen () | ||||
14:00 | NM Kvart - Tromsøhallen | Koll - BK Tromsø 3-1 NM Kvart Tromsøhallen () | 3-1 | |||
14:00 | NM Kvart - Nydalen | Oslo Volley - TIF Viking NM Kvart Nydalen () | ||||
Søndag 12.11.2017 | ||||||
17:00 | NM Kvart - Stemmemyren | TIF Viking - Oslo Volley 0-3 NM Kvart Stemmemyren () | 0-3 | |||
16:00 | NM Kvart - Gaularhallen | Førde VBK - Randaberg 3-0 NM Kvart Gaularhallen () | 3-0 | |||
14:30 | NM Kvart - Stemmemyren | TIF Viking - Dristug 3-1 NM Kvart Stemmemyren () | 3-1 | |||
14:00 | NM Kvart - Kringsjåhallen | Koll - Førde 0-3 NM Kvart Kringsjåhallen () | 0-3 | |||
14:00 | NM Kvart - Steinkjerhallen | Stod - BK Tromsø 0-3 NM Kvart Steinkjerhallen () | 0-3 | |||
12:30 | NM Kvart - Dragvollhallen | NTNUI - KSK 0-3 NM Kvart Dragvollhallen () | 0-3 | |||
Lørdag 11.11.2017 | ||||||
14:00 | Mizunoligaen - Suldalshallen | TVN - Randaberg VBK Mizunoligaen Suldalshallen () | ||||
Søndag 05.11.2017 | ||||||
15:30 | NEVZA - København | Brøndby VK - Oslo Volley NEVZA København () | ||||
15:00 | Mizunoligaen - Domus Athletica | OSI - NTNUI Mizunoligaen Domus Athletica () | ||||
14:30 | NEVZA - København | Amager VK - TIF Viking NEVZA København () | ||||
14:30 | NEVZA - Randaberg | Randaberg VBK - Førde VBK NEVZA Randaberg () | ||||
14:30 | NEVZA - Bergen | TIF Viking - Hvidovre VK NEVZA Bergen () | ||||
14:00 | Mizunoligaen - Stodhallen | Stod - TVN Mizunoligaen Stodhallen () | ||||
14:00 | NEVZA - Odense | BK Marienlyst - Randaberg VBK NEVZA Odense () | ||||
13:00 | 1. divisjon - Oslo | OSI - TSI 1. divisjon Oslo () | ||||
12:00 | NEVZA - København | BK Tromsø - Ishøj Volley NEVZA København () | ||||
12:00 | NEVZA - København | Holte IF - ToppVolley Norge NEVZA København () | ||||
12:00 | NEVZA - Randaberg | Polonia SideOut London - Team Køge NEVZA Randaberg () | ||||
11:00 | 1. divisjon - Oslo | OSI - TSI 1. divisjon Oslo () | ||||
Lørdag 04.11.2017 | ||||||
17:30 | NEVZA - København | Amager VK - ToppVolley Norge NEVZA København () | ||||
17:30 | NEVZA - Randaberg | Førde VBK - Team Køge NEVZA Randaberg () | ||||
16:00 | 1. divisjon - Volda | KFUM Volda - Sandnes 1. divisjon Volda () | ||||
16:00 | Mizunoligaen - Dragvollhallen | NTNUI - TVN Mizunoligaen Dragvollhallen () | ||||
16:00 | NEVZA - København | IBB Polonia London - BK Tromsø NEVZA København () | ||||
15:00 | NEVZA - Odense | Afturelding SC - Randaberg VBK NEVZA Odense () | ||||
15:00 | NEVZA - København | Afurelding SC - Oslo Volley NEVZA København () | ||||
15:00 | NEVZA - Bergen | Førde VBK - Hvidovre VK NEVZA Bergen () | ||||
15:00 | NEVZA - København | Holte IF - TIF Viking NEVZA København () | ||||
15:00 | NEVZA - Randaberg | Randaberg VBK - Polonia SideOut London NEVZA Randaberg () | ||||
Fredag 03.11.2017 | ||||||
00:00 | NEVZA - København | Brøndby VK - Afurelding SC NEVZA København () | ||||
00:00 | NEVZA - Bergen | Førde VBK - TIF Viking NEVZA Bergen () | ||||
00:00 | NEVZA - København | Holte IF - Amager VK NEVZA København () | ||||
00:00 | NEVZA - København | IBB Polonia London - Ishøj Volley NEVZA København () | ||||
00:00 | NEVZA - Randaberg | Polonia SideOut London - Førde VBK NEVZA Randaberg () | ||||
00:00 | NEVZA - Randaberg | Randaberg VBK - Team Køge NEVZA Randaberg () | ||||
00:00 | NEVZA - København | ToppVolley Norge - TIF Viking NEVZA København () |